Profesyonel çözümler…

slant-separator

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu kısaca Tübitak, ülkemiz vatandaşlarının Ar-Ge çalışmalarını, bilim ve teknolojideki gelişmelerini ve ticari boyutunu yakından takip etmesini sağlar. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın bünyesinde bulunan Tübitak, ülkemiz açısından çok değerli ve önemli bir kurumdur. Bu konuda KOBİ ve yeni girişimciler için sağladığımız profesyonel danışmanlık hizmetlerini sıralamak gerekirse:

• Ücretsiz Analiz

• Planlama

• Süreç Takibi

• Hibe ya da Teşvik Onayı

• Proje Dosyalarının Hazırlanması

• Raporlama ve Kapanış

rates-intro-image

Tübitak Danışmanlığı

Bu başlıklar altında verdiğimiz hizmetler uzmanlarımız tarafından yönetiliyor. Biraz daha açıklayıcı olması adına sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizi açıklayalım. Ücretsiz planlama hizmetimiz, iletişime geçtiğimiz andan itibaren sizin bize sunduğunuz fikir ve planların uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, size en uygun projeyi ve en doğru teşvik programının tespitini sağlayarak sizlere ücretsiz bir şekilde geri dönüş sağlayan uzmanlarımız her zaman yanınızdadır.

Size sunduğumuz proje ve teşvik programı sonrasında sizin için gerekli olan işler, proje zamanı planı ve projenin iş gücü açısından gereksinimlerinin uzman danışmanlarımız tarafından tespiti sağlanıp uygun planlama yapılır. Projeniz için oluşturulan yol haritasında, önünüze çıkabilecek sorunları ön görerek en verimli yoldan devam etmenizi sağlar. Tecrübemiz ve fikrinizi birleştirerek en iyi sonuca ulaşmanıza yardımcı olur.

Daha öncesinde planladığımız proje ve uygun teşvik programı için gerekli olan dosya ve evrakları hukuka ve gerekli olan mevzuata uygun şekilde uzmanlarımızca açıklayıcı, eksiksiz ve doğru üslup kullanarak, hızlı ve özgün bir proje dosyası sunuyoruz.

Süreçler devam ederken onaylamış olduğunuz projenizin ve teşvik programınızın dosyalarını ve süreç içindeki bürokratik takibini, yasal yönlerini tek tek derinlemesine takip eden uzmanlarımız profesyonel bir iş ahlakı ile olumlu sonuç almanız için gerekli olan her türlü desteği sağlarlar. Aklınıza takılan soru ve sorunlar için yardım alabilirsiniz ve bütün süreç boyunca sizi bütün gelişmelerden haberdar ederler.

Projeniz ve teşvik programınız onayladıktan sonra ortaya çıkan yeni dosya, evrak ve iş yükünüzü hafifleten uzmanlarımız onay almış olan hibe ve desteklerin sorunsuz bir şekilde hesabınıza aktarılmasında yardımcı olurlar. Uzmanlarımız süreç devam ederken bir sorun çıkmaması adına teşvik kullanımı ve takibini sizlerle iş birliği içerisinde yürütülmesini sağlarlar.

Projeniz devam ederken dönemlik olarak kontrol edilen gerçekleşme ve kapanma raporlarını sizler için hazırlayarak iş gücü ve zamanınızdan kazanç sağlamanızı sağlarız. Yine bütün bu süreç boyunca gerçekleşen olayları sizin ile her an paylaşan uzmanlarımız sorunsuz bir raporlama yaparak projeniz için gerekli olan fon ve teşviklerden sonuna kadar yararlanmanızı sağlarlar.

 

Desteklerden Faydalanabilmek İçin Neler Yapmam Gerekiyor?

Proje ve teşvik programlarından zamanında ve en verimli şekilde yararlanmak için size gerekli olan profesyonel desteği sunuyoruz. Ücretsiz ön analiz hizmetimiz sayesinde fikirlerinizi değerlendiriyor ve geri kalan süreci sizinle birlikte yöneterek başarılı bir sonuç almanızı sağlıyoruz.

Hangi Kurum ve Kuruluşlara Başvuruda Bulunmam Gerekiyor?

Sizin ile ortak hazırladığımız planlama ve değerlendirmeler sonucunda, doğru strateji ve doğru hedefe yönelik başvurmanız gereken kurum ve kuruluşlar açısından size gerekli bilgileri uzman kadromuz sayesinde veriyor olacağız.

Bize Ulaşın